16:00 - 08.06.10

Реформація херсонських рекламістів

На минулому тижні в Херсонській міській раді відбулося засідання засіданні постійної комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів. У порядку денному було розглянуто слідуючи питання:
1. Про визначення принципів розміщення реклами по пр. Ушакова
2. Розгляд звернень та заяв.
З першого питання порядку денного слухали Романова Р.А., який запропонував представнику ДАІ м. Херсона висловити свою точку зору стосовно принципів розміщення реклами по пр. Ушакова.
Гуйван Ю.О., що стосується пр. Ушакова, то ДАІ м. Херсона спільно з КП «Бюро естетики…» провело обстеження рекламних конструкцій 23.04.2010. За результатами був складений відповідний акт (додається). Основні недоліки стосуються обмеження трикутника видимості. У даному трикутнику зустрічалися не самі щити, а опори, також сітілайти, які повністю закривають огляд проїжджої частини. В даному акті всі ці моменти зазначені. Звернув увагу на банери, розміщення яких не потребує погодження в ДАІ м. Херсона та КП «Бюр естетики…». Як приклад, необхідно встановити дорожній знак, а його розмістити нема де, оскільки все зайнято банерами.
Романов Р.А. поцікавився у Гречишкіна Ю.О., чому акт обстеження рекламних конструкцій по пр. Ушакова не був наданий на розгляд постійної комісії.
Гречишкін Ю.О. проінформував, що КП «Бюро естетики…» працювало з ним та готувалося до травневих свят.
Романов Р.А., наголосив на необхідності обов’язково знайомити постійну комісію з такими актами. Запропонував заслухати також думку головного архітектора міста щодо принципів розміщення реклами по пр. Ушакова.
Ходін Г.М. підтримав ДАІ м. Херсона з питання стосовно трикутника видимості. Відзначив, що порушуються розміри сітілайтів. Необхідно переглянути розміри не тільки великих рекламних конструкцій, а й сітілайтів. Проінформував, що дане питання буде розглядатися на засіданні містобудівної ради.
Романов Р.А. запропонував при розгляді даного питання на засіданні містобудівної ради запросити членів постійної комісії.
Ходін Г.М. висловися, що обов’язково запросить.
Поливко О.Л. поцікавився у Ходіна Г.М. думкою щодо стану справ із розміщенням реклами в місті.
Ходін Г.М. висловився, що стан справ дуже поганий. Того міста, яким воно було раніше вже немає. На засіданні містобудівної ради можна буде ознайомитися із думкою архітекторів з даного питання.
Поливко О.Л. поцікавився у Ходіна Г.М., яким чином можна змінити дану ситуацію?
Ходін Г.М. всі рухи у даному напрямку повинні бути відкритими та прозорими. Можна провести спільне засідання членів містобудівної ради (архітекторів) та постійної комісії. Для дій в даному напрямку, на перспективу, необхідна відповідна програма.
Поливко О.Л. необхідно враховувати комфорт середовища, в якому мешкають люди. Реклами зараз багато, комфорт людей ніхто не враховує. Поцікавився у Мальцева У.В. думкою операторів рекламного ринку стосовно їх інтересів в галузі розвитку рекламного ринку.
Мальцев У.В. підтримав Ходіна Г.М. щодо великої кількості рекламних конструкцій у місті. Зазначив, що ринок реклами перенасичений, якість дуже низька. Що стосується пр.Ушакова, то для того щоб прибрати рекламу із пр. Ушакова, операторам рекламного ринку необхідно надати альтернативні місця в інших районах міста. Також необхідно ввести мораторій на розміщення реклами по пр. Ушакова. Дуже болюче питання розміщення несанкціонованої реклами – на стовпах та заборах.
Поливко О.Л. необхідно зробити так, щоб в місті працювало два-три потужних оператора рекламного ринку.
Гречишкін Ю.О. запропонував до думки ДАІ м. Херсона та Ходіна Г.М. додати думку КП «Бюро естетики…» щодо критеріїв зовнішнього вигляду рекламних конструкцій, оскільки, на сьогодні, естетика не працює на сприйняття реклами.
Романов Р.А. відповідно до акту обстеження ДАІ м. Херсона , на сьогодні, по пр. Ушакова розташовані 32 рекламоносія, які порушують трикутник видимості. Запропонував створити комісію із представників управління містобудування та архітектури, постійної комісії, КП «Бюро естетики…», підприємців, яка б з виходом на місце зафіксувала, виявлені порушення. На засіданні містобудівної ради розглянути питання зовнішнього вигляду пр. Ушакова з точки зору розміщення рекламних конструкцій та їх зовнішнього вигляду. Управлінню містобудування та архітектури спільно з КП «Бюро естетики…» підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо обов’язкового встановлення на всіх будинках, що розташовані по пр. Ушакова типових «светящихся» табличок із зазначенням назви вулиці та номера будинку.
Поливко О.Л., на сьогодні, схеми розміщення рекламних конструкцій немає, в даному питанні повний хаос, оскільки рекламні конструкції встановлюються там, де їх буде видно. В дійсності необхідно демонтувати не 32 рекламоносія відповідно до акту ДАІ м. Херсона, а значно більше. Необхідно розробити схему розміщення рекламних конструкцій для всього міста з точки зору естетики, починаючи з пр. Ушакова. Дану схему внести на розгляд містобудівної ради, після чого затвердити її рішенням міської ради. Запропонував поки що накласти мораторій на розміщення реклами та продовження терміну дії дозволів на розміщення реклами по пр. Ушакова. Схему розміщення рекламних конструкцій розробити протягом місяця.
Ходін Г.М. управління містобудування та архітектури протягом 3-х місяців займається концептуальним розвитком пр. Ушакова та Привокзальної площі. Дані об’єкти планується зробити обличчям міста, тому об’єкти реклами займуть не останнє місто. Буде змінено не тільки їх місце розташування, а й зовнішній вигляд. Тому повинна бути програма, яка б регулювала розміщення рекламних конструкцій та розвиток рекламного бізнесу. Запропонував Гречишкіну Ю.О. розробити таку програму.
Романов Р.А. запропонував у наступний четвер (10.06.2010) провести спільне засідання постійної комісії та містобудівної ради з питання розміщення реклами по пр. Ушакова. Відповідно до акту ДАІ м. Херсона щодо обстеження рекламних конструкцій по пр. Ушакова, створити комісію із представників управління містобудування та архітектури, постійної комісії, КП «Бюро естетики…», підприємців, яка б з виходом на місце зафіксувала, виявлені порушення.
Поливко О.Л. запропонував заборонити розміщення двоповерхових рекламних конструкцій, внести дане питання на розгляд містобудівної ради.
Романов Р.А. постійна комісія вже приймала рішення з даного питання.
Поливко О.Л. запропонував доповнити рішення міської ради про порядок розміщення рекламних конструкцій, пунктом, яким передбачити заборону розміщення двоповерхових рекламних конструкцій.
Висновки та рекомендації: Рекомендували:
1. 10.06.2010 провести спільне засідання постійної комісії та містобудівної ради з питання зовнішнього вигляду пр. Ушакова з точки зору розміщення рекламних конструкцій та їх зовнішнього вигляду. Головному архітектору міста Ходіну Г.М. запросити членів постійної комісії на засідання містобудівної ради.
2. КП «Бюро естетики…) (Гречишкін Ю.О.):
2.1. відповідно до акту ДАІ м. Херсона щодо обстеження рекламних конструкцій по пр. Ушакова від 23.04.2010, створити комісію із представників управління містобудування та архітектури, постійної комісії, КП «Бюро естетики…», підприємців для фіксування, виявлених порушень та розробити графік проведення перевірок;
2.2. підготувати проект рішення міської ради щодо внесення доповнень до Порядку розміщення рекламних конструкцій стосовно заборони на розміщення двоповерхових рекламних конструкцій.
3. Управлінню містобудування та архітектури (Ходін Г.М.) спільно з КП «Бюро естетики…» (Гречишкін Ю.О) підготувати проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо обов’язкового встановлення на всіх будинках, що розташовані по пр. Ушакова типових «светящихся» табличок із зазначенням назви вулиці та номера будинку.

З другого питання порядку денного слухали Гречишкіна Ю.О., який ознайомив членів постійної комісії із зверненнями операторів рекламного ринку, що надійшли до КП «Бюро естетики…» (додаються).
Висновки та рекомендації: Рекомендували: рекомендації з даного питання, зазначені у додатку 1 до протоколу № 82 (додається).

Слухали: Гречишкіна Ю.О., який проінформував, що від операторів рекламного ринку надходять листи щодо сплати ними близько 3 тис. грн. за видачу КП «Геополіс» викопіювань розташування підземних мереж.
Романов Р.А. запропонував рекомендувати КП «Геополіс» передати управлінню містобудування та архітектури базу даних викопіювань розташування підземних мереж, якому дані викопіювання видавати операторам рекламного ринку безкоштовно.
Висновки та рекомендації: Рекомендували: КП «Геополіс» (Фадеєва Л.В.) передати управлінню містобудування та архітектури (УМА) базу даних викопіювань розташування підземних мереж. УМА (Ходін Г.М.) дані викопіювання видавати операторам рекламного ринку безкоштовно.

Метки к статье: реклама, комиссия, мальцев, устин, романов, депутаты, Херсон, Херсонщина, Ушакова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
10:36
В Херсоне известный мужчина с женщинами разговаривает исключительно с применением нецензурной брани (видео)
09:57
Киевляне заявляют: столичные коммунальщики – как инопланетяне или «снежный человек» (+ фоторепортаж)
20:41
В Херсоне прокурорский беспредел продолжается, даже после убийства Гандзюк
16:01
В центре Киева массово валят лес под строительство нового ТРЦ (+ фоторепортаж)
12:14
Херсонська ОДА замість будівництва очисних споруд знову «вирішує питання»
10:11
Місця проведення ремонту працівниками "Водоканалу"
19:54
В Херсоне убийцу нашли в течение часа (видео)
15:51
На выборах мэра и нардепов в Херсоне самой популярной политсилой по мнению политологов станет «МММ»
15:05
Транспортную развязку в Херсоне скоро построят (видео)
15:03
Именем Кати Гандзюк херсонская власть хочет назвать самую грязную речку Украины, так называемую «Вонючку»
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ