13:34 - 10.09.10

Георгій Барамідзе:"Херсонщина - это жемчужина Украины!"

Херсонщина - «Золоті ворота України», які першими відкриває Грузія!

У рамках поглиблення та активізації українсько - грузинських відносин у напрямку євроінтеграції, розвитку бізнес-відносин між державами з неофіційним візитом в Україну прибув Віце - прем'єр - міністр Грузії з питань євроінтеграції Георгій Барамідзе.

Зокрема, на Херсонщині грузинський посадовець відвідав Свято-Катерининський собор, де, за його словами, молився за Грузію, Україну та дружбу між херсонцями та грузинами, виступив в ефірі телеканалу «Скіфія», зазначивши, що, за даними соціологічних опитувань грузинського народу, не один рік відносини між Грузією та Україною є найголовнішими для грузинського народу, тому слова голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка відносно Херсонщини, яка на його думку є «Золотими воротами України», почуто, і саме Херсонщина відкриває Грузії коридор до відновлення українсько - грузинських побратимських відносин, за якими розпочнеться відновлення і соціально - економічних відносин між країнами, зокрема, між Херсоном і Грузією.

На знак поваги та благословення дружніх двосторонніх відносин та економічної співпраці – Микола Костяк передав Віце -прем'єр- міністру Грузії - Георгію Барамідзе ікону Георгія Побідоносця.

Після побачених Дніпровських плавнів та Херсонської «Венеції» пан Барамідзе зазначив: "Херсонщина - это жемчужина Украины! Туризм — это ваш экономический приоритет, Херсонщина действительно является Золотыми воротами Украины! Я в этом, лично, сегодня убедился."

Результатом візиту Віце - прем'єр-міністра Грузії на Херсонщину є домовленість про проведення у жовтні (відразу після візиту до Грузії прем'єр - міністра України Миколи Азарова) бізнес - форуму під егідою Миколи Костяка за участю представників бізнесу Грузії на чолі з Віце - прем'єр-міністром Грузії Георгієм Барамідзе.

Метки к статье: Херсон, неофіційний візит, Грузія, Г.Барамідзе, євроінтеграція, М.Костяк, домовленість, бізнес-форум

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *