11:48 - 11.02.11

Юрій Одарченко:"Влада не працює на вирішення нагальних проблем"

Саме такою була основна теза прес-конференції голови Херсонської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», народного депутата України від «БЮТ-Батьківщина» Юрія Одарченка, що відбулася в Херсоні. На його думку, з виступів перших осіб держави зрозуміло, що у керманичів країни є політична воля для зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Фактично, з цього моменту в Україні буде створено ринок землі. Більше того, згідно з проектом закону, розміщеному на сайті Держкомзему, першочергове право на викуп землі отримають сьогоднішні її орендатори. Таким чином, Україна може втратити частину власної території, бо багато хто з орендаторів, особливо коли йдеться про юридичні особи, нам на сьогодні невідомі. Є інформація, що частина з них навіть не є громадянами України. Ця ініціатива влади є логічним продовженням законодавчих змін, за якими змінено механізм виділення землі, в частині її розподілення виконкомами рад і адміністраціями замість місцевих рад. Фракції ВО «Батьківщина» в районних радах Херсонської області вже винесли на розгляд пленарних засідань сесій звернення до керівництва країни про необхідність продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Дивує народного депутата і графік запланованого на 10 лютого візиту Президента України Віктора Януковича на Херсонщину. «ВО «Батьківщина» пропонує Президенту відвідати не успішно працюючий багато років докобудівний завод «Паллада», де відбуватимуться звичайні урочистості щодо закладання доку, а флагман українського сільськогосподарського машинобудування ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», який потребує термінової реанімації. На наступному тижні до порядку денного Верховної Ради внесено на повторний розгляд проект закону про повернення до державної власності цього підприємства. Після його відвідання Віктором Януковичем, останній міг би дати своїй фракції в Парламенті вказівку подолати власне вето на цей закон, що стало б початком відбудови підприємства. Виходом могло би стати прийняття Парламентом зареєстрованого Одарченком законопроекту щодо необхідності створення тимчасових державних адміністрацій на подібних підприємствах, за аналогією з тими адміністраціями, що працюють в банках. «Дивно, що українці ракети будують, а комбайну власного виробництва не мають» - обурюється нардеп.

Роз’яснив Юрій Віталійович і причини рішення бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» про виключення з лав партії депутата Херсонської обласної ради Сергія Рибалка. За словами нардепа, останній декілька разів грубо порушив рішення бюро обласної організації партії, зокрема щодо не підтримки кандидатуру від ПР на посаду голови обласної ради, не голосування за неприйнятний проект обласного бюджету на 2011 рік, програму соціально-економічного розвитку області. Також Сергій Рибалко, як голова районної партійної організації, фактично благословив депутатів районної ради від «ВО Батьківщина» на підписання заяви про співпрацю з Партією Регіонів. Сам він, до речі, до фракції «ВО «Батьківщина» в обласній раді так і не вступив. На тлі озвученого, логічним виглядає той факт, що саме Сергій Вікторович єдиний з опозиційних депутатів обласної ради отримав одну з керівних посад в постійній депутатській комісії, а на базі його фермерського господарства за бюджетні кошти створять логістичний центр (фактично, це буде монопольний гуртовий ринок, де виробників сільськогосподарської продукції змусять продавати її по фіксованим цінам). З метою недопущення створення на базі районної партійної організації ВО «Батьківщина» філії Партії Регіонів бюро обласної організації і вирішило звільнити керівника районної партійної організації.

Метки к статье: Херсон, Юрій Одарченко, ВО «Батьківщина», влада, орендатори

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ