16:28 - 21.02.11

Арсеній Яценюк оголосив мобілізацію всіх підприємців для того, щоби внести зміни до Податкового кодексу

Рятуючи рядового підприємця

Лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк оголосив мобілізацію всіх підприємців для того, щоби внести зміни до Податкового кодексу.

Введення в дію з 1 січня 2011 року Податкового кодексу призвело до масового згортання малого бізнесу. За словами старшого юриста компанії «МТС-консалтинг» Олександра Мініна, в кінці минулого – на початку нинішнього року кількість охочих стати підприємцями в Україні зменшилася на 50-60%. І в кілька разів зросла кількість тих, хто хоче ліквідувати своє підприємство.

Ні сам Податковий кодекс, ні величезні - у трьох томах - коментарі до нього, так і не пояснили платникам єдиного податку, коли, яку суму і в яких випадках вони мають платити. У такій невизначеній ситуації більшість підприємців вирішили не піддавати себе ризику санкцій за несплату податків. Із кінця 2010 - початку 2011 року сотні тисяч представників малого бізнесу, які працювали на спрощеній системі, здали свої свідоцтва про підприємницьку діяльність. І кількість таких заяв, за даними податківців, лише зростає. Це означає, що малий бізнес знову йде у тінь.

Минулого тижня «Фронт Змін», який першим, ще торік улітку, почав боротьбу за вето президента на Податковий кодекс і разом з усіма підприємцями домігся цього вето на Майдані, - почав збір пропозицій з метою змінити вже чинний Податковий кодекс. Із ініціативи територіальних організацій партії по всій країні проходять круглі столи з представниками малого бізнесу, на яких висуваються пропозиції щодо вдосконалення цього документа. Все це є підготовкою до Всеукраїнського форуму підприємців. Розроблені на цьому форумі пропозиції народний депутат Арсеній Яценюк внесе до парламенту у вигляді законопроекту змін до Податкового кодексу. З цією метою на сайті партії «Фронт Змін» відкрито пряму лінію для прийому пропозицій підприємців, які вже надходять з усіх регіонів країни.

У «Фронті Змін» переконані, що навесні цього року у Верховній Раді необхідно проаналізувати, що дала Україна податкова реформа. Лідер партії Арсеній Яценюк вже вніс необхідний для цього проект постанови.

«Будь-яка податкова реформа має сприяти трьом речам: це поліпшення умов ведення бізнесу, створення нових робочих місць та соціальний захист малозабезпечених, - переконаний Арсеній Яценюк. - Але нічого цього в кодексі немає. Нові робочі місця влада створює тільки для себе, скорочених для виду чиновників знову працевлаштовують, а на місці одного скасованого міністерства зростають два нові державні агентства і один департамент», - заявив Арсеній Яценюк.

Координатор напрямку «Підприємницька ініціатива» Уряду Змін Андрій Мартенс впевнений, що наступні вибори обнулять рейтинг тих, хто не готовий до партнерства з бізнесом.

Красномовний приклад цьому - віце-прем'єр Сергій Тігіпко, партія якого «Сильна Україна» після участі свого лідера в розробці Податкового кодексу, а тепер вже і пенсійної реформи - стрімко втрачає прихильників.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ