13:47 - 22.02.11

Юрій Одарченко: "Рік влади Януковича – рік втрат для країни"

Зі своїм баченням результатів року правління Президента Віктора Януковича херсонських журналістів ознайомив голова Херсонської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України від фракції «БЮТ - Батьківщина» Юрій Одарченко. Розпочав Юрій Віталійович традиційно з місцевих проблем. Він повідомив журналістам, що на сьогодні звіт про виконання бюджету міста Херсону за 2010 рік роздано депутатам міської ради. Невиконання загального фонду бюджету 2010 року становить 21 мільйон гривень, з них 17,6 мільйонів – податок на прибуток. Ця цифра, на його думку, потребує додаткового аналізу, бо свідчить, що доходи громадян не зростають, більше того – їх статки зменшуються, а рівень життя погіршуються. На 27,3 мільйона гривень недовиконано спеціальний фонд бюджету міста 2010 року. Недоотримані і субвенції з державного бюджету. Тенденції зниження ділової активності в нашому місті на протязі останнього року прослідковуються чітко. «Двадцятихвилинне відвідування Президентом стабільно працюючого Херсонського докобудівного заводу «Паллада» чітко демонструє незацікавленість влади у відбудові промислових гігантів Херсону. Саме тому фракція Партії Регіонів не дала жодного голосу на подолання вето Президента України на Закон «Про націоналізацію ТОВ «Херсонський машинобудівний завод». Жоден з народних депутатів від Партії Регіонів, які закріплені за Херсонщиною, не зміг вплинути на фракцію з метою спасіння основного підприємства сільськогосподарського машинобудування країни» - обурюється Одарченко.

На сьогодні нема доброї волі на продовження мораторія на продаж земель сільськогосподарського призначення. Але в той же час у виробників сільгосппродукції нема коштів на викуп тієї землі, на якій працюють аграрії. Тож, на думку Одарченка, на сьогодні розпочати купівлю-продаж таких земель, це те саме, що законно відібрати землю у тих, хто її обробляє.

В цей же час, за словами Одарченко, можна відзначити і повне невиконання обіцянок по деяким з пунктів виборчої програми Президента: тарифи на газ та комунальні послуги невпинно зростають, впроваджується пенсійна реформа, по якій вік виходу на пенсію збільшено на 5 років. Не виконані і обіцянки по наданню вчителям та медикам статусу державного службовця. За відповідний законопроект фракції «БЮТ-Батьківщина» Партія Регіонів не дала жодного голосу. Схожа ситуація і з студентською молоддю. Янукович обіцяв збільшити кількість бюджетних місць до 70% від їх загальної кількості, а сьогодні Уряд Азарова через міністра Табачника планує скоротити бюджетне замовлення на 42%.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ