10:22 - 28.02.11

У міській раді – нові традиції

Відбулося пленарне засідання V сесії Херсонської міської ради VI скликання.
У пленарному засіданні взяв участь секретар Миколаївської міської ради Володимир Коренюгін, який акцентував увагу на взаємній підтримці та спільних інтересах Херсона й Миколаєва. На знак пошани до херсонської громади він подарував В.Сальдо статуетку Святого Миколая – покровителя сусіднього міста корабелів.

Міський голова Володимир Сальдо повідомив про запровадження нової традиції – на початку пленарного засідання відзначати городян, які досягли успіхів у своїй діяльності на благо херсонської громади.
Почесною грамотою міського голови нагороджені полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані, ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, депутат Комсомольської районної у місті Херсоні ради V та VІ скликань Володимир Зеленов та завідувач кафедри будівництва Херсонського державного аграрного університету Мечислав Чеканович.
Подяку міського голови оголошено:
- головному редактору газети «Горожанин Горожанка» Андрію Гриценку;
- начальнику управління молоді та спорту міської ради Юрію Кліментенку;
- директору Херсонського державного заводу «Паллада» Василю Прудивусу;
- засновнику закритого акціонерного товариства «Теплотехніка» Володимиру Скороходу;
- депутатам міської ради Олегу Акимченкову, Роману Підперигорі, Віктору Шевчуку, Сергію Шкоді.

Далі міська рада затвердила порядок денний пленарного засідання, до якого увійшло 29 питань.
Доповнено статтю 79 Регламенту Херсонської міської ради VI скликання абзацом такого змісту: на початку кожного пленарного засідання, після слів головуючого: «Оголошую пленарне засідання відкритим», а також у кінці пленарного засідання, після слів головуючого: «Оголошую пленарне засідання закритим», виконується Державний Гімн України в аудіозапису або особисто депутатами, присутніми на пленарному засіданні (один куплет і приспів).
Затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2010 рік.
Міський бюджет м. Херсона у 2010 році по доходах виконано на 94,1% (план – 822,5 млн.грн., факт – 774,4 млн.грн.). Невиконання склало 48,1 млн.грн., або 5,9 %.

Доходи загального фонду міського бюджету м.Херсона виконано на 97,0 % (план – 696,2 млн.грн., факт – 675,4 млн.грн.).
Отримано середньострокову безвідсоткову позичку у розмірі 15,8 млн.грн., тим самим Міністерство фінансів України компенсувало завищені розрахункові показники на 2010 рік.

Дотація вирівнювання, що одержується з державного бюджету в сумі 163,6 млн.грн. та додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 0,7 млн.грн. - надійшли у повному обсязі (100 %) .
В структурі фактичних надходжень загального фонду міського бюджету найвагоміша частка належить власним та закріпленим доходам, яка складає 52,7%, дотації – 21,2%, субвенції – 23,1%.

Невиконання загального фонду бюджету м. Херсона в сумі 15,2 млн.грн. склалося за рахунок наступних найвагоміших платежів:
- податок з доходів фізичних осіб (на 17,6 млн.грн.), що пояснюється спадом виробництва, скороченням чисельності працівників підприємств – за 11 місяців 2010 року 1771 підприємство допустило зменшення перерахувань податку з доходів на суму 27,4 млн.грн. порівняно з 2009 роком;
- плата за оренду майна, що належить до комунальної власності на 15,9% (1,1 млн.грн.), що пояснюється наявністю заборгованості орендарів у сумі 1 млн. грн., а також зменшенням попиту, достроковим розірванням 51 договору оренди,
При цьому перевиконано показники по платі за землю та інших податках на суму 3,6 млн.грн.

До спеціального фонду міського бюджету м. Херсона надійшло 99,0 млн.грн., що на 27,3 млн.грн. менше запланованого (план – 126,3 млн.грн.)
У т.ч. не забезпечено виконання:
- податку з власників транспортних засобів – на 12,4% або 1,5 млн.грн. (план – 12,1 млн.грн., факт – 10,6 млн.грн.),
- надходжень до цільових фондів, утворених місцевими радами на 82,6% або на 8,6 млн.грн. (план – 10,4 млн.грн., факт – 1,8 млн.грн.);
- надходжень від відчуження майна – на 68,8% або на 4,2 млн.грн. (план – 6,1 млн.грн., факт – 1,9 млн.грн.);
- надходжень від продажу землі – на 50,3% або на 7,9 млн.грн. (15,7 млн.грн., факт – 7,8 млн.грн.).

При цьому до бюджету розвитку залучено 10,4 млн.грн., що на 50,1% (або на 3,5 млн.грн.) більше минулорічного показника (збільшилась кількість договорів продажу землі: у 2009 році 21 договір, у 2010 – 32 договори).

Міський бюджет м. Херсона по видатках виконано на 95,7 % (уточнений план 831,6 млн.грн., виконано – 795,9 млн.грн.).
Загальний фонд міського бюджету міста Херсона по видатках виконано на 99,1 % (уточнений план – 704,2 млн.грн., виконано – 697,7 млн.грн.).
Спеціальний фонд міського бюджету по видаткам виконано на 77,0% (уточнений план - 127,4 млн.грн. виконано – 98,1 млн.грн.).
Субвенцій з державного бюджету надійшло в сумі 201,1 млн.грн. при плані 212,0 млн.грн., або 94,8 % (10,9 млн.грн.) .
Затверджено Міську програму розвитку дорожнього господарства на 2011/14 рр., основним принципом якої є значне збільшення обсягів робіт із будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг і мостів та поліпшення їх якості.
Розвиток мережі автомобільних доріг передбачає реконструкцію та будівництво нових автомобільних доріг із твердим покриттям згідно із планом забудови міста.

Для виконання цього завдання, зокрема, планується:
- впровадження пропозицій щодо будівництва та реконструкції ряду об’єктів, зокрема мостового переїзду із мікрорайону «Таврійський» до Бериславського шосе, з’єднувальних доріг проспект 200-річчя Херсона - вул. Ворошилова, Миколаївське шосе (в’їзд до міста) - мікрорайон «Шуменський»;
- будівництво автомобільних доріг із твердим покриттям до сільських населених пунктів для забезпечення їх транспортних зв’язків з основною мережею автомобільних доріг та центром міста тощо.

Особливе значення надаватиметься капітальному ремонту автомобільних доріг, які за рівнем інтенсивності руху транспортних засобів ще не потребують реконструкції, але через значне збільшення інтенсивності руху великовагових транспортних засобів дорожній одяг потребує поліпшення технічних характеристик, а також удосконалення системи водовідведення.

Першочергово здійснюватимуться роботи, спрямовані на збереження існуючої мережі автомобільних доріг, в’їзних до міста, із рухом громадського транспорту та інтенсивним рухом транспорту.

Внесено зміни до складу Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку міста Херсона у зв’язку з обранням нового складу міської ради VI скликання та затвердженням нової структури виконавчих органів міської ради.

Затверджено звіт про надходження та використання коштів цільового фонду міської ради на 2010 рік «Освітлення міста Херсона», створено відповідний цільовий фонд на 2011 рік та затверджено Положення про нього.

Минулого року до цільового фонду надійшло 66,9 тис. грн.. На ці кошти виконано ремонт 36 світильників із запланованих 50 по вул. Блюхера.
Цільовий фонд міської ради на 2011 рік «Освітлення міста Херсона» є складовою спеціального фонду міського бюджету та використовується за цільовим призначенням. До нього можуть залучатися кошти, одержані від підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, приватних підприємців та фізичних осіб. Кошти цільового фонду використовуються на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення Херсона.

Прийнято рішення про виключення комунального підприємства «Херсонкомунсервіс» із переліку підприємств, заснованих на комунальній власності, до яких не застосовуються положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Необхідність прийняття цього рішення викликана тим, що з липня 2009 року підприємство не веде фінансово-господарську діяльність, не надає послуги з поточного обслуговування та капітального ремонту об’єктів зовнішнього благоустрою, кошти на розрахунковий рахунок підприємства не надходять.
Разом з тим до міської ради постійно надходять звернення від Державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України щодо погашення заборгованості по податках та обов’язкових платежах до бюджетів усіх рівнів від цього підприємства.

Вирішено надати міському комунальному підприємству «Херсонелетротранс» дозвіл на списання тролейбусів та інших основних засобів.
10 тролейбусів підприємства «Херсонелетротранс» визнані непридатними для подальшої експлуатації за висновками Запорізької державної регіональної технічної інспекції міського електротранспорту. Даний рухомий склад експлуатується понад 18 років, хоча згідно з технічними вимогами термін їх використання не повинен бути більше 10 років.

У подальшому підприємство планує провести ретельний аналіз списаних тролейбусів та використати придатні запчастини при ремонті рухомого складу. Це дасть можливість заощадити близько 800 тис. грн.

Комунальним закладам «Херсонська міська клінічна лікарня» та «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» надано дозволи на списання основних засобів шляхом їх ліквідації, у зв’язку з їх довгостроково експлуатацією та фізичним зносом.

Внесено зміни до складу комісії з ліквідації комунального підприємства «Комбінат «Промкультура» у зв’язку з кадровими змінами.
Затверджено міську Програму «Схема теплопостачання м. Херсона на 2011-2020 роки» - програмний документ, в якому обґрунтовується економічна доцільність та господарська необхідність проектування і будівництва нових, розширення та модернізація діючих джерел теплової енергії і теплових мереж.
В основу покладено принцип оптимального поєднання систем централізованого та автономного теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього середовища.

У разі відсутності затвердженої схеми теплопостачання міста, фінансування з державного бюджету на впровадження заходів в цьому напрямку не буде здійснюватися. При відсутності затвердженої схеми теплопостачання проектування котелень і теплових мереж допускається, як виняток, на основі техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО).

Схема розробляється на 10 років із розділенням на два етапи.
І етап включає заходи з підвищення якості та надійності забезпечення споживачів теплової енергії в центральної частині м. Херсона, оскільки велика довжина магістральних трубопроводів і їх технічний стан (зношеність понад 85%) в цьому районі щороку створюють загрозу зриву опалювального сезону та виникнення в місті техногенної катастрофи.

Схемою передбачено наступні заходи:
- ліквідувати кінцеві, тупикові ділянки найбільш старих теплових мереж міста. Квартали, що відключаються, перевести на децентралізовану або автономну систему теплопостачання;
- ліквідувати найбільш протяжні й найменш напружені ділянки теплових мереж;
- виконати капітальний ремонт аварійних ділянок теплових мереж, використовуючи попередньо ізольовані труби та нові технології ремонту мереж, з метою зниження витрат при транспортуванні теплової енергії.

З метою максимального підвищення ефективності діючої системи теплопостачання, необхідна технічна та технологічна енергоефективна модернізація існуючої системи теплопостачання, яка передбачає реалізацію наступних першочергових заходів:
- закриття дрібних, нерентабельних котелень, з підключенням навантажень до великих та ефективних котельних;
- заміна котлів зі строком експлуатації більш 20 років з низьким ККД з використанням кращих зразків вітчизняного та зарубіжного обладнання;
- застосування пальникових пристроїв, що забезпечують якісне спалювання газу та низький вихід азоту та діоксидів вуглецю;
- обладнання котелень ефективними утилізаторами теплоти відхідних димових газів;
- модернізація центральних теплових пунктів, застосування індивідуальних теплових пунктів;
- впровадження когенераційних технологій (одночасного виробництва тепла та електроенергії);
- впровадження приборів обліку теплової енергії та регулювання;
- впровадження частотного регулювання обертів, електроприладів насосного і тягодуттьового обладнання котелень.

Враховуючи ситуацію, що склалася в системі теплопостачання міста, в І чергу необхідно:
- передати до комунальної власності теплові мережі, служби експлуатації і абонентські служби ПАТ „ХТЕЦ”;
- створити на базі комунальної власності єдине підприємство, що транспортує теплоносій від виробників до споживачів;
- визначити транспортуюче підприємство постачальником теплової енергії, який укладає договори із споживачами;
- провести інвентаризацію з метою визначення реального технічного стану теплових мереж міста;
- здійснити капітальний ремонт, реконструкцію з використанням сучасних технологій теплових мереж, теплових пунктів, перекачуючих станцій з врахуванням наявних потужностей навантажень за рахунок власних коштів транспортуючого підприємства, коштів міського бюджету та залучених інвестицій приватного капіталу, кредитних ресурсів, фінансування програм з державного бюджету.

Виконання запропонованих технічних та структурно-організаційних заходів І черги розвитку системи теплопостачання дозволить досягти економії палива і теплової енергії в межах 10% від існуючого енергоспоживання та, передавши теплові мережі „ХТЕЦ” в комунальну власність, зберегти централізовану систему теплопостачання на основі „ХТЕЦ”, зупинивши процес її руйнування.

На ІІ етапі суттєві резерви зниження витрат на виробництво теплової енергії можуть бути досягнуті за рахунок використання альтернативних до газу видів палива, відновлювальних низько потенційних джерел енергії та сонячній енергії.

Подальше зниження рівня платіжного навантаження на споживачів можливо лише при впровадженні заходів, які зменшують споживання теплової енергії за рахунок утеплення будівель (термомодернізація) та встановлення приладів регулювання на будинках, окремих квартирах.

Важливим фактором подальшого розвитку централізованого теплопостачання є відновлення системи гарячого водопостачання з переходом від ЦТП до ІТП і з ліквідацією мереж гарячого водопостачання.

У разі неможливості встановлення ІТП, необхідно реконструювати ЦТП з заміною теплообмінників на пластинчасті та реконструкцією мереж гарячого водопостачання з використанням попередньоізольованих, поліетиленових труб із строком експлуатації більш 50 років.
З метою поліпшення якості житлово-комунальних послуг для мешканців житлового фонду територіальної громади , затверджено Порядок проведення конкурсу на утримання житлового фонду та прибудинкової території, управління будинком, спорудою або групою будинків територіальної громади міста.

Конкурс проводиться за умови:
- включення органом місцевого самоврядування послуги до Переліку житлово-комунального послуг, право на надання яких виборюється на конкурсних засадах;
- закінчення строку дії або розірвання договору про надання послуг;
- прийняття судом рішення щодо проведення конкурсу.
Оголошення, організація та проведення конкурсу здійснюється виключно на підставі відповідного рішення міської ради.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:
- кількість скарг населення;
- вартість послуг;
- забезпеченість учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням;
- кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців);
- фінансова спроможність учасника конкурсу;
- строки надання послуг;
- підвищення якості послуг та зниження їх вартості.

Обов’язково враховуватиметься наявність дозволу або ліцензії на виконання певних робіт чи надання послуг та досвід роботи з їх виконання.
Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної якості і конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

У разі, коли у конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, з ним укладається договір про надання послуг на строк, що не перевищує 12 місяців.

Затверджено Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища у складі міського бюджету в новій редакції. Основним джерелом фінансування до 2011 року був збір за забруднення навколишнього природного середовища. Відповідно до нового Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України з поточного року замість збору введено екологічний податок, змінено відсотки відрахувань до міського та обласних бюджетів. Раніше до міського бюджету надходило 20 % збору, за новим Бюджетним кодексом України до міського бюджету надходитиме 50% екологічного податку.

Зміни у структурі виконавчих органів міської ради також стали однією з причин необхідності оновлення положення про фонд: управління екології реорганізовано у відділ екології департаменту житлово-комунального господарства міської ради.
Прийнято низку рішень з питань регулювання земельних відносин.

У зв’язку з припиненням повноважень депутата Херсонської міської ради VI скликання Семенчева Ігоря Ігоровича, обраного Антонівським селищним головою, прийнято рішення про виведення його зі складу постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Депутати міської ради прийняли рішення звернутися до Голови Національної комісії регулювання електроенергетики України Сергія Тітенка. «Через невідповідність чинних тарифів на теплову енергію фактичним витратам на її виробництво, транспортування та постачання в умовах тенденції до подорожчання енергоносіїв міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» опинилось у скрутному фінансовому стані. Затверджені постановою НКРЕ від 14.12.2010 р. № 1748 тарифи на теплову енергію відшкодовують лише 74% загальної суми планових економічно обґрунтованих витрат, розрахованих за цінами і тарифами на паливно-енергетичні ресурси, розміром мінімальної заробітної плати, які діяли станом на 01.01.2011р.
Внаслідок незабезпечення окупності затвердженими тарифами на теплову енергію всіх економічно обґрунтованих витрат з урахуванням планового прибутку підприємство не має грошових коштів для своєчасних і з повному обсязі розрахунків за спожитий природний газ, заборгованість за який станом на 15.02.2011 р. становить 40 млн.грн. (з урахуванням штрафних та фінансових санкцій).

Відповідно до чинного законодавства у разі встановлення тарифів на комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, збитки підприємства повинні відшкодовуватись з відповідного бюджету. Не відшкодована з бюджету сума на покриття втрат підприємства, пов'язаних із затвердженням тарифів на теплову енергію нижчими від її фактичної вартості (різниця в тарифах), за 2010 рік становить 16,3 млн. грн.
Іншим основним фактором знаходження підприємства у скрутному фінансовому стані є неспроможність населення сплачувати у повному обсязі нараховану за одноставковим тарифом плату за послуги з опалення, оскільки в структурі всіх комунальних послуг в опалювальний період ця послуга найдорожча.
З вказаних основних причин виникає потреба негайного здійснення розрахунків нових тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, які б забезпечували відшкодовування повністю всіх економічно обґрунтованих витрат, та здійснити перехід на розрахунки із споживачами за двоставковими тарифами за послуги з опалення, що дало б можливість підвищити рівень оплати споживачами цієї послуги в опалювальний сезон», - йдеться у зверненні. Тож депутати міської рази звертаються з проханням прискорити процедуру затвердження «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання».
Також прийнято рішення про прийняття до комунальної власності територіальної громади гуртожитку по вул. Фестивальній,4.

Метки к статье: Херсон, міська рада, пленарне засідання, V сесія, VI скликання, В.Сальдо, В.Коренюгін, традиції

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:38
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:38
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
09:36
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
08:11
В Херсоне состоялась встреча представителей украинской миссии ОБСЕ с общественностью по поводу соблюдения свободы слова
18:10
Поліція дбає про безпечний шлях дітей до школи
17:55
Злочини, які сталися на Херсонщині упроловж минулої доби
14:58
Херсонське мiське товариство грекiв "Еллада" вiдвiдало яскравий фестиваль "Мега Йорти"
10:41
На День Херсона отметили годовщину создания Музея национальных культур
09:34
Ещё не назначенный директор херсонской ТЭЦ уже испугал ряд чиновников
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ