22:01 - 14.03.11

Гречка і Податковий кодекс - що спільного?

Рух проти зростання цін і Податкового кодексу переріс у вимогу відставки уряду, з яким виступив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк.

Увесь січень і лютий 2011 року уряд особі міністра агропромислової політики та продовольства Миколи Присяжнюка, та й самого прем'єра Миколи Азарова, запевняв, що впорається зі стрибком цін на гречку. Високопоставлені чиновники обіцяли «переписати» цінники в магазинах до 13-14 гривень за допомогою закупівель гречки в Китаї. Але в результаті у березні гречка взагалі зникла з супермаркетів, куди Кабінет міністрів обіцяв направити дешеву крупу. А на базарі й у деяких крамницях її можна купити за ціною від 20-25 гривень за кілограм.

Усупереч своїм заявам, уряд поки що ніяк не може вплинути на ринок продовольства і знизити ціни на продукти. Не вірять обіцянкам влади і люди, які масово скуповують гречку навіть за високою ціною, розуміючи, що далі вона буде тільки дорожчати. То чому ж раптом Україна знову опинилася в епосі радянського «дефіциту»?

«Уряд свідомо знищує малий бізнес, а саме він забезпечував підвезення на ринки дешевих вітчизняних та імпортних товарів», - вважає координатор напрямку «Підприємницька ініціатива» партії «Фронт Змін» Андрій Мартенс. - У Полтавській міській податковій адміністрації, наприклад, тільки в січні 2011 року подано 500 свідчень про припинення підприємницької діяльності. Що ж так налякало підприємців? Річ у тому, що, згідно з дорученням президента Віктора Януковича, після підписання ним Податкового кодексу (2 грудня 2010 року) уряд до 1 квітня мав розробити новий закон про малий бізнес.

Цей термін вже близький, але закону ще немає. Це змушує підприємців готуватися до гіршого. Вони очікують, що новий документ про оподаткування малого бізнесу буде таким самим дискримінаційним, як і Податковий кодекс, прийнятий без обговорення.

Високопоставленим урядовцям - фактичним власникам великих агроторгових підприємств-монополістів, які, власне, і диктують ціни на гречку та інші товари, малий бізнес і базари з їх низькими цінами, де скуповується простий люд, - тільки заважають, впевнені у «Фронті Змін».

«Час для реформ цим урядом втрачено безповоротно», - заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк. - Усі реформи звелися до підвищення цін на продукти, газ, до підвищення ЖКГ-тарифів, зростання безробіття та податків. Висновок тільки один - цей уряд повинен бути відправлений у відставку. І що швидше Янукович це зрозуміє, то більше шансів повернути країну на шлях розвитку», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Очолювана Яценюком партія «Фронт Змін» зараз проводить серію зустрічей із підприємцями, на яких систематизуються їхні пропозиції щодо покращення Податкового кодексу. «Податковий кодекс у його нинішній редакції орієнтований на знищення бізнесу і подальшу деградацію країни. І те, й інше вигідне нинішній владі, тому що напівголодними безробітними людьми їй легше управляти», - до такого висновку підводить хід обговорення Податкового кодексу партією «Фронт Змін» по всій Україні.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
15 хвилин

11:30 - 16.03.11

Информация к комментарию
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Публикаций: 0
  • Комментариев: 0
Якщо у Вас знайдеться 15 хвилин на день, щоб витратити їх на перегляд 3 рекламних роликів, то через місяць набіжить 500 – 1500 грн. На сайті www.oprosoff.net/?ref=MzU3NTkz за перегляд та оцінку відеоролика дають 5 грн. Вкладати власні гроші не потрібно. У мене за перший місяць набігло 425 грн але спочатку витратив тиждень часу, доки назбирав на дозвіл оцінювати 3 реклами на день. Кошти успішно вивів на візу-класік. Заходьте, реєструйтесь і заробляйте. Наснаги Вам і дякую
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ