18:52 - 20.06.11

Юрій Одарченко: " У Херсоні влада вдалася до репресій"

На прес-конференції, яка відбулася в місті Херсоні, народний депутат України від «БЮТ-Батьківщини» Юрій Одарченко розповів журналістам про новий виток політичних репресій проти громадян, які викажуть рішучу незгоду з діями недолугої влади на Херсонщині.

Перший такий випадок зафіксовано у Високопільському районі. Тут депутата районної ради від «ВО «Батьківщина», головного лікаря районної лікарні Миколу Жука було звільнено після успішного проведення зборів ініціативної групи по проведенню всеукраїнського референдуму з питання продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. При цьому формулювання, з яким звільнено головного лікаря, просто вбиває своєю цинічністю. Одним з рішень колегії Херсонської обласної державної адміністрації, яку очолює голова обласної організації Партії Регіонів Микола Костяк, ліквідовано пологове відділення в Високопільській районній лікарні. Не зважаючи на категоричну незгоду головного лікаря та колективу лікарні його таки було закрито. Тепер, Високопільська районна рада, де більшість належить Партії Регіонів, звільнила головного лікаря за закриття пологового відділення, тобто за виконання рішення колегії обласної адміністрації. На думку Одарченка, нічим іншим, окрім політичної розправи, таке рішення районної ради вмотивувати не можна.

Другий приклад вже стосується обласного центру. Як вже повідомляв на минулій прес-конференції Юрій Одарченко мешканці 36-го мажоритарного округу по виборах депутатів Херсонської міської ради провели зібрання по відзиву депутата від Партії Регіонів Галини Гривняк, на якому практично одноголосно підтримали ініціативу відзиву. Історія мала несподіване продовження.

"Сину голови ініціативної групи, Ігоря Безердяна, запропонували продовжити навчання в 10 класі в іншій школі через те, що в школі, де він навчався до того, веде прийом вищеназваний депутат від Партії Регіонів. І це незважаючи на те, що учень був на третьому місці в рейтингу успішності учнів школи. Така собі помста сину за батька є черговим прикладом розуміння безкарності нині діючої влади. Змушення учня змінити загальноосвітню школу через позицію батьків є цинічним і нахабним. Такі політичні репресії на сьогодні стають правилом на Херсонщині» - резюмував народний депутат.

Метки к статье: Херсон, Ю.Одарченко, влада, ПР, громадяни, М.Жук, І.Безердян

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ