Главная > Политика, Общество, СТАТЬИ, Тема дня, Аналитика, Экономика, О НАС > Херсонському онкологічному центру замість грошей та обладнання запропонували концепцію

Херсонському онкологічному центру замість грошей та обладнання запропонували концепцію


09:55 - 11.12.18. Разместил: Vomarus

Постійна депутатська комісія херсонсськох облради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя прийняла програму допомоги онкологічним хворим херсонщини. За умови, що область – перша в Україні з онкозахворювань, раку молочної залози, де щодоби від раку помирає 5 пацієнтів і в рік з’являється 4 300 нових онкохворих.

Херсонському онкологічному центру замість грошей та обладнання запропонували концепцію


Ясно, що комісія має чисто рекомендаційні функції, всі головні питання вирішують керівники ХОГА та облради. Але для мене якось не зовсім зрозуміло виглядає дуже розпливчаста формула «прийняла програму допомоги та розвитку». За всієї видимості, вона передбачає побажання онкохворим щастя, здоров'я та успіхів у особистому житті.

Цілком зрозуміло, що комісія не дасть 400 000 000 гривень на придбання життєво необхідних трьох лінійних прискорювачів і супутньої діагностичної апаратури для збереження сотень тисяч жителів херсонців. Але тоді навіщо ці пустопорожні заяви та декларації в такому хворобливому питанні?

Слава в Україні!

Володимир МАРУС

Вернуться назад