Главная > Политика, Общество > Зоя Бережна: Херсонщина і Україна мають розквітнути

Зоя Бережна: Херсонщина і Україна мають розквітнути


19:48 - 09.07.19. Разместил: Neo
Керівник Херсонської міської громадської організації Жіночий клуб «Ініціатива» Зоя Бережна іде на вибори до Верховної Ради України у 183 виборчому окрузі.

Зоя Бережна: Херсонщина і Україна мають розквітнути

З 1998 року Зоя Бережна була депутатом Херсонської міської ради, у 2010 - 2012 роках - секретарем міської ради. З 12 грудня 2012 року до 28 лютого 2014 року вона виконувала обов'язки Херсонського міського голови.

Зоя Бережна: Херсонщина і Україна мають розквітнути

Ми добре пам’ятаємо Ваші активності щодо благоустрою Херсона. Чому, наприклад, питання озеленення є для Вас таким важливим?
Я народилася у Західній Україні, відвідую своїх рідних та колег і щиро захоплююся тим, як вони дбають про свою землю. У них набагато менше сміття, вони дуже духовні люди - і у них дуже багато квітів.
Разом із Жіночим клубом “Ініціатива” вперше в Україні ми започаткували Парад квіткових килимів. Сотні організацій до Дня народження міста готували унікальні квіткові композиції у дарунок Херсону - а потім реалізували ці ідеї біля своїх підприємств на території обласного центру.
Але ж це був не єдиний дарунок до днів народження Херсона?
Звісно! Місто моряків та красивих дівчин не могло не подарувати городянам інше диво - Парад наречених. “Ініціатива” запропонувала херсонським весільним салонам долучитися до організації Параду наречених - і це знову стало першою такою акцією у нашій країні. Парад проходив не один раз - до речі, за участі представниць “слабкої статі” дуже різних років).

Як Ви встигали організувати ці та інші акції?
Ми з “Ініціативою” давно вже засвідчили, що це місія, дарована нам Богом. А встигли набагато більше! Ми проводили фестиваль майбутніх мам “Пузики-карапузики”, щорічне свято “Підприємці Херсона - дітям”, облаштували Алею Духовності у заснованому нами Покровському сквері і здійснюємо багато інших добрих справ.

Чим Херсонщина заявила про себе за Вашої допомоги?
Я завжди переконана в тому, що наша область має величезний потенціал і наша команда постійно працює для його зміцнення. Парад наречених, Фестиваль квіткових килимів та наш традиційний Парад карапузів за кількістю учасників увійшли до Книги рекордів України.

Але це далеко не все?

Так, ми першими в Україні заснували Клуб Трійнят. За моєї державної служби за кожним депутатом міської ради була закріплена людина: сирота, людина похилого віку тощо, - за якою він опікувався. Родини сиріт отримували житло, вони вселялися у відремонтовані та обладнані приміщення! Ми садили троянди в Потьомкінському сквері та інших місцях, облаштували куточок закоханих і постійно працюємо для розквіту Херсонщини та України. Ініціатив у нас чимало!

Боротися за інтереси людей у Верховній Раді мене надихнули представниці “Ініціативи”. Я йду перемагати безвідповідальність, байдужість, безгосподарність, безкарність.
Мій округ - 183, і його виборці чекають вирішення своїх проблем.
Я депутат з великим стажем, досвідом, з конкретними добрими справами, які живуть у Херсоні.
Готова всю свою енергію спрямувати на відновлення миру, повернення робочих місць. Зробити так, щоб мої виборці відчули справжню роботу депутата в окрузі.
Кожен українець має з гордістю говорити: Я народився, навчаюся, працюю, лікуюся, відпочиваю, отримую гідне пенсійне забезпечення в оновленій прекрасній Україні.
Я не зраджу і буду робити все заради цього.

Вернуться назад