Главная > Политика, Общество, СТАТЬИ, Тема дня, Аналитика, Экономика, О НАС > Депутат від Херсонщини голосував за "зняття недоторканності"

Депутат від Херсонщини голосував за "зняття недоторканності"


16:06 - 03.09.19. Разместил: Neo
Депутат Верховної Ради України від Херсонської області Ігор Колихаєв, звернувся до своїх виборців зі своєї новоствореної офіційної сторінки у Фейсбук.

Депутат від Херсонщини голосував за "зняття недоторканності"


В якості першої інформації на сторінці депутата з'явилось повідомлення про голосування щодо "зняття депутатської недоторканості" яке відбулось сьогодні у Верховній Раді України.

Зокрема Інгор Колихаєв написав:

"Депутатська недоторканість знята. Безумовно, я голосував ЗА, оскільки для мене, як і для багатьох моїх виборців, це принципова річ. Прийнято одне з найочікуваніших українським суспільством рішень. В історію цей день увійде точно.

Із Конституції ми виключили норму, за якою народні депутати не могли без згоди Верховної Ради бути притягнені до кримінальної відповідальності, затримані чи заарештовані. Зміни почнуть діяти з 1 січня 2020 року.
Скасована недоторканість саме за політичні та кримінальні злочини.

І дуже важливо, аби при цьому депутати залишалися вільними від будь-якого політичного тиску щодо рішень, за які голосують, та позиції, яку висловлюють. Бо, перш за все, ми відповідальні перед людьми. І любий прояв політичного впливу може зашкодити виконанню нами головного – своїх обіцянок виборцям.

Перша обіцянка виконана! НАМ ТУТ ЖИТИ, друзі!".Депутат від Херсонщини голосував за "зняття недоторканності"


Посилання на сторінку депутата ТУТ.

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Вернуться назад