Главная > Политика, Общество, Экономика > Депутат від Херсонщини отримав важливу для регіону посаду

Депутат від Херсонщини отримав важливу для регіону посаду


11:29 - 05.09.19. Разместил: Neo

У Верховній Раді України почали працювати профільні парламентські комітети. Депутат ВР від Херсонщини Ігор Колихаєв працює в комітеті з аграрної та земельної політики. Для Херсонщини саме цей комітет має велике значення. Як працюватимуть депутати, так і розвиватиметься південній регіон України.

Депутат від Херсонщини отримав важливу для регіону посаду


Про результати першого, установчого, засідання Ігор Колихаєв, який є заступником Голови Комітету, та координує підкомітет з удосконалення структури державного управління, інновацій та базових галузей у сфері АПК, розповів на своїй офіційній сторінці у Фейсбук:

"Перше, організаційне, засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики – найголовнішого, на мій погляд, якщо враховувати величезний аграрний потенціал України і потенціал моєї рідної аграрної Херсонщини.

Дискусія була жвавою, але діловою. Визначали питання на поточну сесію, виходячи з пріоритетів. А пріоритети зрозумілі – врегулювання земельних відносин на селі, захист інтересів аграріїв – від маленького сімейного фермера до великого агрохолдингу, розвиток експорту сільгосппродукції та багато іншого. І зрозуміло, що зупинилися на проблемі ліквідації Мінагрополітики. Будемо відпрацьовувати це питання з Кабміном, аби не втратити ефективність галузі.

Як заступник Голови Комітету, координуватиму підкомітет з удосконалення структури державного управління, інновацій та базових галузей у сфері АПК. Тут – розвиток фермерства, тваринництва, рослинництва, рибного господарства, інженерно-технічне забезпечення галузі, сільгоспкооперація.

Є, над чим працювати, друзі. І робота, безумовно, буде непростою. Розумію, наскільки багато позицій треба буде відстоювати на різних рівнях. Але дорогу долає той, хто йде.
НАМ ТУТ ЖИТИ!".

Депутат від Херсонщини отримав важливу для регіону посаду


Слава УкраЇні!

вплпдимир МАРУС

Вернуться назад