Главная > Политика, Общество, О НАС > Ігор Колихаєв: Якщо у нас спільна мета – розвиток економіки регіону, то ми маємо іти до неї разом

Ігор Колихаєв: Якщо у нас спільна мета – розвиток економіки регіону, то ми маємо іти до неї разом


09:29 - 10.09.19. Разместил: Neo
Депутат Верховної Ради України Ігор Колихаєв звернувся до керівників органів обласної влади Херсонщини, та до своїх колег по Верховній раді, які були обрані від Херсонщини. Ігор Колихаєв пропонує провести спільну зустріч для того, аби почати нарешті працювати разом на розвиток Херсонщини. Проблеми регіону носять застарілий характер і їх вирішення можливе лише спільними зусиллями.

Ігор Колихаєв: Якщо у нас спільна мета – розвиток економіки регіону, то ми маємо іти до неї разом


На своїй сторінці у Фейсбук Ігор Колихаєв написав:

"Вже не за горами початок опалювального сезону, а цей період для Херсонщини завжди чомусь найскладніший.

Вважаю, що назріла необхідність провести спільну зустріч депутатів ВР, голови ОДА, голови Херсонської обласної ради та депутатів обласної ради. Нам є про що говорити. Кожен з моїх колег отримав накази від виборців, до кожного щодня звертаються люди із запитами та зверненнями. Верховна Рада активно працює, тому я вважаю, що владні гілки на Херсонщині мають так само активізуватись.

Звертаюсь до голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва, голови Херсонської обласної Ради Владислава Мангера та до своїх колег – депутатів Верховної Ради України 9-го скликання. Жителі Херсонщини чекають від нас конкретних дій, спрямованих на покращення життя в регіоні і вирішення нагальних проблем.

Для успішної і ефективної депутатської діяльності ми повинні спілкуватись. Низка проблем, яка існує в нашій області так і залишиться невирішеною, доки ми не почнемо працювати разом.

Часто проблеми в області не вирішувалися саме через те, що наші попередники ділили один одного на свого і чужого.

Якщо у нас спільна мета – розвиток економіки регіону, то ми маємо іти до неї разом, незалежно від партійної приналежності і гасел, бо

НАМ ТУТ ЖИТИ!".


Як стало відомо редакції, Народний депутат України Ігор Колихаєв чекає на позитивну реакцію від усіх, хто вказаний у зверненні, у найближчий час.

Вернуться назад