Главная > Политика, Общество, СТАТЬИ, Тема дня, Аналитика, Экономика, О НАС > Херсонці вже вимагають, аби Юрій Гусєв відповів за все

Херсонці вже вимагають, аби Юрій Гусєв відповів за все


08:19 - 29.11.19. Разместил: Vomarus

Все більше мешканців області вимагають, аби голова ХОДА відповів за всі свої діяння за такий недовгий строк.

Херсонці вже вимагають, аби Юрій Гусєв відповів за все


Народній депутат попереднього скликання Сергій Хлань звинуватив голову ХОДА Юрія Гусєва як мінімум в сложбовій недбалості, недолугому керівництві областю та завданні конкретної матеріальної шкоди й збитків зривом тендерної процедури, як результат – 6 кілометрів невідремонтованої автотраси. А також в тому, що єдині його досягнення – демонстрація веселеньких шкарпєточок з гусятками та схуднення на 5 кіл в прямому ефірі.

Чесно кажучи, окрім гучних заяв та обіцянок щось зробити, більше нічого показати Юрію Веніаміновичу немає змоги. Мені важко сказати, які там інтереси були в аеропорті та морському порту, в безлічі фінансових закидів, як ото щодо фінансування неіснуючого мостопереходу. Але постійні будування теми туризму, форуми й «круглі столи» за умови, що то чисто сміттєзвалища та бруд, спонукають замислитись.

Чи є там кримінальні злочини, вирішувати правоохоронцям, але чи й цей, як і «папіредники», безкарно зприсне кудись заступником міністра?

Слава Україні!

Володимир МАРУС

Вернуться назад