08:22 - 15.06.11

Повернення блудного сина

Працівники Каховського райвідділу міліції розшукали підлітка, який втік з дому.

Заява до міліції надійшла на початку червня, хоча 15-річний житель Каховки зник ще 16 травня. Старша сестра зниклого, яка є його опікуном, розповіла, що їх мати позбавлена прав на виховання сина і зараз молодший брат живе разом з нею, її чоловіком та дітьми. У хлопця важкий характер і він часто тікав з дому. Пояснював тим, що він зайвий, адже у сестри своя родина і малолітні діти. Підліток почувався нікому непотрібним. Під час його попередніх втеч сестра не хвилювалась, адже за кілька днів брат повертався додому.

Востаннє підліток два тижні не з’являвся дома, жінка шукала його самостійно, потім вирішила звернутись за допомогою до міліції. Працівники Каховського райвідділу відшукали підлітка протягом двох діб. Міліціонери опитали всіх друзів хлопця і дізнались, що він може переховуватись у сусідніх районах. Перед втечею він зізнався друзям, що не хоче жити поруч з рідними і буде ховатися там, де його ніхто не знає. Пошуки розпочали з Бериславського району. Опитували жителів кожного селища. Зрештою, у с.Козацьке місцеві мешканці повідомили, що у селі живе хлопець-сирота, який прийшов до них у травні. Міліціонери знайшли будинок, де жив підліток. Коли вони його побачили, то одразу ж зрозуміли, що це їх втікач.

Люди, у яких весь цей час жив хлопець, не знали, що у нього є сестра. Адже він сказав, начебто сирота, йому немає де жити і він займається жебрацтвом. На теперішній час підлітка повернули додому. Весь цей час ніхто з його рідних не міг спокійно спати, не знаючи, де хлопець, як він себе почуває, чи ніхто його не образив. Сестра та маленькі племінники втікача надзвичайно вдячні міліціонерам, що вони знайшли і повернули хлопця в сім’ю.

Метки к статье: Херсонщина, підліток, втеча, розшук

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ