12:11 - 28.03.11

Спортивна Херсонщина

17-18 березня 2011 року в м.Нова Каховка відбулися фінальні змагання VI літніх юнацьких спортивних іграх Херсонщини з волейболу. У фіналі взяли участь 6 команд дівчат та 6 команд юнаків – переможців зональних змагань.

Переможцями та призерами серед юнаків стали команди: І місце – Цюрупинській р-н, ІІ місце – м.Нова Каховка, ІІІ місце – Великолепетиський р-н. Серед дівчат: І місце – Голопристанський р-н, ІІ місце – м.Нова Каховка,
ІІІ місце – м.Каховка.

18-20 березня 2011 року в Цюрупинському районі відбулись зональні змагання чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед школярів та Всеукраїнські змагання “Кубок Олещщя”. У змаганнях взяли участь 288 спортсменів з Вінницької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Чернігівської, Черкаської областей України.

18-20 березня 2011 року в м.Херсоні відбулись фінальні змагання VI літніх юнацьких спортивних іграх Херсонщини з боксу. У змаганнях взяли участь 74 спортсменів з міст Нова Каховка, Каховка, Херсон та 8 районів Херсонщини: Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Каланчацького, Скадовського, Цюрупинського та Чаплинського.

Переможцями та призерами у командних змаганнях: І місце – м.Херсон, ІІ місце – Цюрупинській р-н, ІІІ місце – Генічеський р-н.
Переможцями та призерами в особистих змаганнях стали: 46 кг - Розмаїтий Максим (Цюрупинській р-н); 48 кг – Олексіїнко Сергій (Генічеський р-н); 50 кг – Щербина Дмитро (м.Херсон ); 52 кг – Софієв Ільяз (Чаплинській р-н ); 54 кг – Погорелкін Влад (Цюрупинській р-н); 57 кг – Котенко Дмитро (м.Херсон ); 60 кг – Єременко В’ячеслав (м.Херсон ); 63 кг – Дубінюк Олександр (м.Херсон ); 66 кг – Зубов Єгор (м.Херсон ); 70 кг – Чугункін Олександр (м.Каховка); 75 кг – Белостоцький Олександр (м.Херсон ); 80 кг – Малишев Сергій (м.Херсон ); 80 кг – Малишев Олександр (м.Херсон ).

21 березня 2011 року у залі ДЮСШ з шахів і шашок відбулось відкриття фінальних змагань чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат до 14 років. Участь у відкритті змагань взяли начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олег Кравець та президент федерації з шахів Херсонської області Віталій Богданов.

У змаганнях беруть участь найсильніші в даній віковій категорії 12 юнаків та 12 дівчат з АР Крим, Донецької, Івано-франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей України.

Метки к статье: Херсонщина, спорт, змагання, волейбол, спортивне орієнтування, бокс, шахи, шашки

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
20:31
Напередодні візиту Президента Порошенко до Херсона від облпрокуратури, ОДА, мерії, обленерго було прибрано здичавілих собак
08:03
Андрей Гордеев сделал жёсткое заявление по херсонскому мостопереходу
17:30
На торжествах в Херсоне Президент Порошенко стоял рядом с медиками
09:05
В Херсоне Президент лично пообщался с начальником рыбоохранного патруля
16:59
В Херсоне очередная маршрутка въехала в очередной забор в районе пешеходного перехода
15:49
Группа японских туристов была поражена тем, что увидела в киевском парке
08:53
Херсон станет молодёжной столицей для людей со специфическими особенностями
21:31
В Херсонском онкоцентре дан старт обучению персонала работе на новейшем оборудовании
16:16
Пятое заседание рабочей группы по херсонскому мостопереходу предложено провести в ИТУ
14:52
«Царскую дорогу» в Стрелковом на херсонщине за бюджетные деньги строят не в Херсон, а в Крым
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ
  • Ты давно искал свой Opel Zafira Tourer - выбирай в Опель Ярославль.
  • opel-yaroslavl.genser.ru