16:29 - 29.03.11

Скадовські важкоатлети - переможці юнацьких Ігор України

З 21 по 26 березня п. р. в м. Коломия пройшли шості літні юнацькі Ігри України з важкої атлетики. У змаганнях брали у часть спортсмени до 1994 року народження. У складі збірної Херсонської області виступали шестеро учнів Скадовської філії вищого училища спорту.
Скадовські важкоатлети - переможці юнацьких Ігор України

Юні спортсмени привезли чимало перемог. Єфімчук Надія у ваговій категорії ( в/к) до 44 кг виборола срібну медаль, набравши у сумі двоборства 94 кг. Бронзу завоювала Гурінова Світлана в/к до 69 кг, виконавши норматив Кандидата у Майстри Спорту, набрала у сумі двоборства 165 кг, їй не вистачило п'яти кілограмів, щоб виконати норматив Майстра Спорту України.

Сьоме місце посіла Южаніна Антоніна в/к до 58 кг, набравши у сумі 104 кг. У складі збірної виступала Ткаченко Олександра, вона тренується перший рік в училищі, у в/к до 63 кг посіла десяте місце, набравши у сумі 91 кг.

Серед юнаків виступав Дорфеєв Артем у в/к до 85 кг, набрав у сумі 252 кг та посів четверте місце. Прошинський Микита у в/к до 94 кг на одинадцятому місці за сумою двоборства 209 кг.

У командному заліку дівчата вибороли шосте місце, команда набрала менше балів, бо у її складі виступало п'ять учасниць з необхідних семи осіб. Команда юнаків складалася з трьох чоловік, а мала бути вісім, тож посіла 16 місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогами!
На фото: (другий ряд зліва) Дорфеєв Артем, Прошинський Микита, Южаніна Антоніна, Єфімчук Надія, Гурінова Світлана.

Метки к статье: скадовські важкоатлети, Коломия, Ігри України

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.