17:38 - 07.07.11

«Енергія» знову долає «Кримтеплицю»

Контрольний матч

«Кримтеплиця» - «Енергія» - 0:1 (0:0).
с. Молодіжне, «Спорт КТ Арена», 06.07.2011

«Енергія»: Холоша (Касперович), Смирнов, Дитятьев (Дмитровский), Кирик (Швей), Батраченко, Комягін (Черняєв) Ленський (Філіппов), Михайлов Риженко (Бічевой), Білоусов, Мельник.

«Кримтеплиця»: Мисак (Троцький), Антонюк, Візавер, Новотрясов, Михайлюк, Микуляк (Романенко), Старовик, Саранчуков, Бровченко (Сімончук), Мемешев, Фальковський (Свинцицький).

Гол: Мельник (60).


Матч пройшов у цікавій і непоступливій боротьбі. Обидві команди хотіли довести свою перевагу, а господарі ще й реваншуватися, адже у двох попередніх зустрічах між цими командами перемогу святкували новокаховчани, тому «Кримтеплиця» вийшла у бойовому складі. За господарів перший тайм відіграв Євген Фальковський.
У першому таймі командам забити не вдалося, проте гра була видовищною. Гості багато комбінували і часто переважали суперника в цьому компоненті. Молодіжненці намагалися пресингувати, швидко переходити в атаку. У першій половині зустрічі «Кримтеплиця» мала кілька хороших нагод, аби відзначитися, але не використала їх. «Енергія» діяла менш гостро.
По перерві новокаховчани спробували встановити контроль над м'ячем. Господарі намагалися завадити їм у цьому, швидко накриваючи наших гравців. Однак «Енергія» втримала такий натиск за рахунок швидкого пересування м'яча і чітких передач. На 60-й хвилині гості переломили хід поєдинку. Олександр Батраченко діагональним пасом знайшов Романа Ленського, той обманним рухом прибрав захисника і виконав націлену передачу на Юрія Мельника. Юрій вдотик відправив круглого до сітки. Залишок часу «Кримтеплиця» активно йшла вперед, виконала багато кутових, пробувала зламати наш захист закиданнями до штрафного майданчику. Та воротар і захисники «Енергії» діяли безпомилково і зберегли переможний рахунок до фінального свистка.

Іван Антипенко
ФК "Енергія"

Метки к статье: Енергія, Нова Каховка, футбол

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ