14:10 - 15.11.21

Как выбирать оперативную память (ОЗУ) для серверов? Чем серверная RAM отличается от памяти для пользовательских ПК? ....

Как выбирать оперативную память (ОЗУ) для серверов? Чем серверная RAM отличается от памяти для пользовательских ПК?
К ОЗУ для сервера предъявляются гораздо более строгие требования, чем к оперативке для персонального компьютера.
16:21 - 08.09.21

У Херсоні патрульні долучились до заходу "Про безпеку на вулиці Суворова" ....

У Херсоні патрульні долучились до заходу \
Учора на вулиці Суворова інспектори відділу зв'язків із громадськістю управління спільно з громадськими організаціями та колегами із підрозділу ювенальної поліції провели для містян акцію.
21:39 - 03.09.21

На Херсонщині бійці спецпідрозділів поліції 6 областей України покращили навички стрільби з пістолета та безпечного поводження зі зброєю ....

Впродовж 5 днів на стрілецькому полігоні поліції Херсонщини відбувались навчально-тренувальні збори з вогневої підготовки для бійців спецпідрозділів 6 областей України. Під час практичного семінару правоохоронці покращували й відточували свої уміння та навички поводження з пістолетом.
16:42 - 02.09.21

Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін підписав Меморандуми про співпрацю з 24-ма головами територіальних громад по створенню безпечного сере ....

Сьогодні в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін підписав Меморандуми про співпрацю та партнерство з 24-ма головами територіальних громад заради створення безпечного середовища.
14:59 - 02.09.21

Cosphaderm Pentiol natural — Пентиленгликоль ....

Cosphaderm Pentiol natural — Пентиленгликоль
Данный препарат производится из початков кукурузы и сахарного тростника.
15:56 - 01.09.21

У День знань поліцейські Херсонщини провели акцію «Відведи дитину до школи» ....

У День знань поліцейські Херсонщини провели акцію «Відведи дитину до школи»
Сьогодні працівники поліції Херсонщини пильно стежили за публічною безпекою біля навчальних закладів, де відбувалися святкові заходи з нагоди Дня знань.
14:53 - 30.08.21

ЮНИСПОРТ — ваш спортивный магазин в Украине ....

ЮНИСПОРТ — ваш спортивный магазин в Украине
Unisport — это то, что мы любим и представляем себя с нашим разнообразным ассортиментом в онлайн-сфере и стационарными с профессиональным персоналом и молодой, преданной командой, которая на вашей стороне.
10:40 - 30.08.21

В Херсоні вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків ....

В Херсоні вшанували пам\'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків
В Херсоні біля меморіального комплексу «Калина долі» відбувся мітинг-реквієм у пам'ять правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків та які полягли в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
21:09 - 29.08.21

Пам’ятаємо! Пєшков Олег Анатолійович - рядовий міліції, водій командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон» ....

Пам’ятаємо! Пєшков Олег Анатолійович - рядовий міліції, водій командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон»
Друзі та колеги згадують Олега з повагою як порядного, доброго, спокійного та врівноваженого чоловіка, який мав «золоті» руки та міг швидко усунути будь-яку несправність автомобіля.
21:05 - 29.08.21

Керівництво поліції Херсонщини взяло участь у вшануванні пам’яті героїв, загиблих за незалежність України ....

Керівництво поліції Херсонщини взяло участь у вшануванні пам’яті героїв, загиблих за незалежність України
Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. З цього приводу в обласному центрі на Алеї Героїв Незалежної України за ініціативи місцевої влади відбувся урочистий захід.
17:59 - 27.08.21

У Херсоні пам'ятають героїв батальйону «Херсон» ....

У Херсоні пам\'ятають героїв батальйону «Херсон»
29 серпня 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових та бійців добровольчих батальйонів. Це сталося під час їх виходу з оточення під Іловайськом. Серед них були і 9 бійців батальйону «Херсон» на чолі з командиром підрозділу.
17:29 - 27.08.21

Мотошины ....

Мотошины
Все мототранспортные средства в обязательном порядке оборудуются покрышками, которые являются единственным связующим звеном между дорожным покрытием и непосредственно колесом.
Назад Вперед
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ