15:06 - 10.09.09

Викрито низку фірм що займалися відмиванням доходів

Співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів управління податкової міліції ДПА у Херсонській області спільно із колегами з управління СБУ у Херсонській області викрито факти одержання злочинним шляхом понад 18 млн грн.
Під час оперативно-розшукових заходів були дібрані матеріали стосовно організованої злочинної групи, яка у незаконний спосіб «обертала» безготівкові кошти у готівку, штучно формувала податковий кредит та відмивала доходи, одержані злочинним шляхом, активно використовуючи при цьому підконтрольних приватних підприємців, так званих транзитних та з ознаками фіктивності суб’єктів господарської діяльності.
У результаті проведених спільних оперативно-розшукових заходів порушено кримінальну справу за фактами фіктивного підприємництва, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі, та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинених організованою злочинною групою.
Окрім того, створеною міжвідомчою слідчо-оперативною групою проведено обшуки в установах банків, орендованому офісному приміщенні, складських приміщеннях, під час яких вилучено бухгалтерську документацію підприємств, задіяних у схемі конвертації коштів у готівку, чисті бланки та 9 печаток підприємств, заблоковано кошти на розрахунковому рахунку одного підприємства на суму 110 тис. грн.


Прес-служба обласної державної адміністрації

Метки к статье: херсон, деньги, криминал, сбу, дпа,

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.