15:17 - 29.03.11

Стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області

Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 25 березня 2011 року надійшло 201,3 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 97,5 відсотка до планів, затверджених місцевими органами влади на січень-березень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 24,4 млн грн (13,8%).

Дотація. З державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 320,8 млн грн дотації вирівнювання, що становить 83 відсотка до плану, визначеного у розписі державного бюджету на січень-березень 2011 року.

Заробітна плата. Станом на 25 березня поточного року працівникам бюджетної сфери області виплачено аванс за березень поточного року в сумі 79,5 млн грн (0,5 місячного фонду).

Фінансування. У березні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 27,0 млн грн бюджетних коштів для проведення видатків по захищених статях, а саме по: заробітній платі з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, виплаті стипендій.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 31,1 млн грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку.

Субвенції з державного бюджету. За останній тиждень поточного року з державного бюджету отримано кошти субвенції для надання державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам у сумі 6 ,1 млн грн.

Крім того, містам та районам області перераховано субвенцію з державного бюджету на фінансування пільг з послуг зв'язку та інших, передбачених законодавством пільг, у тому числі компенсації втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 809 тис грн, а також, на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 7,1 млн грн.

Метки к статье: Херсонщина, довідка, фінанси, бюджет, доходи, дотація, заробітна плата

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 10 дней со дня публикации.
09:38
Злочини, які сталися на Херсонщині за добу
09:38
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
09:36
В Киеве с успехом прошёл вечер воспоминаний: «Одесса – мой город родной»
08:11
В Херсоне состоялась встреча представителей украинской миссии ОБСЕ с общественностью по поводу соблюдения свободы слова
18:10
Поліція дбає про безпечний шлях дітей до школи
17:55
Злочини, які сталися на Херсонщині упроловж минулої доби
14:58
Херсонське мiське товариство грекiв "Еллада" вiдвiдало яскравий фестиваль "Мега Йорти"
10:41
На День Херсона отметили годовщину создания Музея национальных культур
09:34
Ещё не назначенный директор херсонской ТЭЦ уже испугал ряд чиновников
11:28
Ко Дню Херсона общественность по поводу Юрия Гусева сделала заявление
КАЛЕНДАРЬ
РЕКЛАМНЫЕ ССЫЛКИ